Heavy Tabs

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aradığınız tüm nota ve tabları burada bulabilirsiniz!

Yabancı Dizi İzle | www.dizipost.com

beyazseo
    Aktif Üye

Yabancı Dizi İzle | www.dizipost.com Empty Yabancı Dizi İzle | www.dizipost.com

Mesaj tarafından beyazseo C.tesi Haz. 21, 2014 10:27 am

------------------------
    Site: http://www.dizipost.com
    Google Pagerank: 0
    Google Indexi: 4.910
    Google Görsel Indexi: 52
    Google backlink: 0
    Alexa Dünya Sırası: 1.302.750
    Alexa Ülke Sırası: 10.430
    Alexa backlink: 0
    Yandex Index: 0
    Dmoz Kaydı: yok
    Domain Yaşı: 0 yıl 1 ay
    Site Lokasyonu: Türkiye

Site Tanıtım :
    ------------------------
    Yabancı Dizi İzle | www.dizipost.com Game-of-Thrones
    Merhabalar arkadaşlar ,
    Sizlere bu tanıtım konusunda yabancı dizi izleyebileceğiniz internet sitemizi
    tanıtmak istiyorum. internet sitemiz yaklaşık 1 aydır açık bulunmasına rağmen
    içerikleri ile beraber kullanıcılarına güzel bir dizi izleme keyfi sunmaktadır.
    Amacımız en kaliteli yabancı dizilerin yanısıra sizlerin de istediği yabancı dizileri
    en güncel ve en hızlı şekilde internet sitemizde yayınlayarak sizlere sunmaktadır.
    bu doğrultuda yönetim olarak dizi takibini sürekli olarak yabancı kaynaklar aracılığı
    ile yapmaktayız ve sizden gelen geri bildirimleri de sürekli incelemekteyiz.
    bu sektörde belki yüzlerce türk sitesi olabilir ancak biz kaliteli ve profesyonel bir
    yayın yapma konusunda iddaalıyız. bunu zamanla internet sitemizden yabancı dizi takibi
    yapan kullanıcılarımız görecektir. Özellikle son zamanların tüm popüler dizilerini
    sitemize eklerken olabildiğince titiz oluyoruz ve en küçük bir sorun olmadan sizlere
    kaliteli dizi izleme keyfi yaşatmayı amaçlıyoruz. Hemen internet sitemize girerek
    sizler de kaliteli yabancı dizi izlemenin keyfine varabilirsiniz.
    Sizleri internet sitemize bekliyoruz.
    İyi forumlar dilerim arkadaşlar.
    ------------------------

Forum Saati Çarş. Mayıs 15, 2024 8:05 pm