Heavy Tabs

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aradığınız tüm nota ve tabları burada bulabilirsiniz!

Sahibinden Satılık Kiralık Daire

beyazseo
    Aktif Üye

Sahibinden Satılık Kiralık Daire Empty Sahibinden Satılık Kiralık Daire

Mesaj tarafından beyazseo Salı Mayıs 06, 2014 7:57 pm

------------------------
    Site: http://satilikdaire.com
    Google Pagerank: 0
    Google Indexi: 6.720
    Google Görsel Indexi: 1.790
    Google backlink: 0
    Alexa Dünya Sırası: 1.268.683
    Alexa Ülke Sırası: 14.521
    Alexa backlink: 12
    Yandex Index: 1.530
    Dmoz Kaydı: yok
    Domain Yaşı: 12 yıl 6 ay
    Site Lokasyonu: Türkiye

Site Tanıtım :
    ------------------------
    Sahibinden Satılık Kiralık Daire 47
    Merhabalar arkadaşlar ,
    Sizlere bu tanıtım konumuzda emlakçılık sektörüne bambaşka bir bakış ile baktığımız
    ve ücretsiz emlakçılık sistemi olarak kurduğumuz online emlak ilan sitemizi tanıtmak istiyorum.
    Genel olarak satılık daire ve kiralık daire ilanları bulunan sitemizde hemen hemen tüm ilanlar
    sahibindendir. Eğer evinizi dairenizi satmak veya kiralamak niyetindeyseniz ancak emlakçı
    araya katmak istemiyorsanız işte tam size göre bir sistem kurmuş bulunmaktayız. Hem de ücretsiz!
    Sanırım sistemimizin en çekici yönü ücretsiz oluşu ve bu sayede ücretsiz ilan ekleyen kullanıcılarımızın
    sadece gelecek olan müşterileri beklemesidir. Tabi bu hem mülk sahibine hem de müşteriye
    maddi olarak olumlu geri dönüşler sağlamaktadır. Artık günümüzün de internet dünyasının içinde
    olduğunu düşündüğümüzde sanırım böyle bir projenin değer bulmaması için hiçbir sebep yok.
    Herşey ücretsiz ilan vermek te aramak ta. Tek yapmanız gereken internet sitemize girerek
    size en uygun mülkü seçmek veya hemen mülkünüzün resimlerini bilgilerini eklemek!
    Sizleri internet sitemize bekliyoruz.
    İyi forumlar dilerim arkadaşlar.
    ------------------------

Forum Saati Çarş. Mayıs 15, 2024 4:54 am