Heavy Tabs

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aradığınız tüm nota ve tabları burada bulabilirsiniz!

Ücretsiz Takipçi Kazanma Sitesi

beyazseo
    Aktif Üye

Ücretsiz Takipçi Kazanma Sitesi Empty Ücretsiz Takipçi Kazanma Sitesi

Mesaj tarafından beyazseo Çarş. Nis. 30, 2014 9:51 am

------------------------
    Site: http://takipcievi.com
    Google Pagerank: 0
    Google Indexi: 3
    Google Görsel Indexi: 19
    Google backlink: 0
    Alexa Dünya Sırası: 1.346.543
    Alexa Ülke Sırası: 30.515
    Alexa backlink: 6
    Yandex Index: 5
    Dmoz Kaydı: yok
    Domain Yaşı: 0 yıl 9 ay
    Site Lokasyonu: bilinmiyor

Site Tanıtım :
    ------------------------
    Merhabalar arkadaşlar ,
    Sizlere bu tanıtım konumuzda siz değerli forum üyelerine Twitter Takipçi Kazanma
    sistemi ile ilgili kurduğumuz internet sitemizi tanıtmak istiyorum. Öncelikli olarak
    Twitter gibi bir sosyal medya sitesinde takipçi sayınızın fazla olmasının ne anlama
    geldiğini kısaca belirtmek istiyorum. Düşünün bir e ticaret siteniz var. E ticaret sektörü
    internet dünyasında en rekabetli sektörlerin başında gelmektedir. Arama motorlarında
    sıralamalarda başarı yakalamak bu rekabet yüzünden gerçekten zordur ve sizlere
    büyük ölçüde masraf kaynağıdır. Hal böyle olunca kendinizi tanıtabileceğiniz ve hedef
    müşteri kitlenize ulaşabileceğiniz başka yöntemler bulmanız gerekmektedir. İnsanların
    artık sosyal medyada uzun zaman geçirdiğini düşünürsek hiç kuşkusuz bu yöntem de
    sosyal medyada kendini tanıtmak olmaktadır. Neden twitter diye sorarsanız , hedef kitlenize
    diğer sosyal medya platformlarından daha kolay ulaşabiliyorsunuz ve daha erişkin bir kesime
    hitap edebiliyorsunuz. bu sayede ulaştığınız kitlelerden geri dönüş oranınız da aynı oranda artıyor.
    İnternet dünyasında aşırı derecede Takipçi Kazanma Sitesi bulunmaktadır, peki neden mi bizi
    seçmelisiniz? bu sorunun cevabı gerçekten çok basit, birincisi ; yerli kullanıcılara ulaşabilirsiniz,
    ikincisi ; sistemimiz tamamen ücretsizdir. Diğer Takipçi Arttırma Siteleri ise size belli bir sınır ve
    bu sınırdan sonra ücret sunmaktadır. bu en büyük farkımızdır ve bu sayede kullanıcı kitlemiz ne
    kadar geniş olursa size geri dönüş de o kadar geniş olmaktadır. Siz de hizmetimizden faydalanmak
    için hemen internet sitemize girebilirsiniz.
    İyi forumlar dilerim arkadaşlar.
    ------------------------

Forum Saati Perş. Mayıs 16, 2024 12:04 am